• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende 2 weken

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    za 24-nov. 14:30regulierOosterheem-1 zat - KSD-Marine 1
    za 24-nov. 12:00regulierDUNO 2 - Oosterheem-2 zat
    za 24-nov. 09:30regulierOosterheem 4 - TOGB 2
    za 24-nov. 13:00regulierOosterheem 5 - Voorschoten`97 8
    za 24-nov. 15:00regulierOosterheem 6 - Gouda 8
    za 24-nov. 10:15regulierOosterheem-7 - RKDEO 1 ZA
    za 24-nov. 12:00regulierOosterheem-8 - KMD 6
    za 24-nov. 11:15regulierOosterheem JO17-1 - Concordia JO17-4
    za 24-nov. 11:15regulierDWO JO15-3 - Oosterheem JO15-1
    za 24-nov. 11:45regulierHVV JO14-3 - Oosterheem JO14-1
    za 24-nov. 11:00regulierStompwijk'92 JO13-2 - Oosterheem JO13-1
    za 24-nov. 11:15regulierLaakkwartier JO12-2 - Oosterheem JO12-1
    za 24-nov. 14:45regulierForum Sport JO12-5 - Oosterheem JO12-2
    za 24-nov. 08:45regulierOosterheem JO11-1 - Berkel JO11-1
    za 24-nov. 08:30regulierHaagse Hout JO11-1 - Oosterheem JO11-2
    za 24-nov. 09:00regulierODB JO11-1 - Oosterheem JO11-3
    za 24-nov. 10:15regulierSemper Altius JO10-3 - Oosterheem JO10-1
    za 24-nov. 08:30regulierOosterheem JO9-1 - Berkel JO9-4
    za 24-nov. 08:30regulierOosterheem JO9-2 - Wilhelmus JO9-6
    za 24-nov. 09:30regulierMaasdijk JO8-1G - Oosterheem JO8-1
    za 24-nov. 08:30regulierOosterheem JO8-2 - Quick Boys JO8-9
    zo 25-nov. 11:00regulierOosterheem-1 zon - SV Leidschenveen 2
    zo 25-nov. 14:00regulierStompwijk'92 4 - Oosterheem-2 zon
    ma 26-nov. 22:00regulierOosterheem-2 zaal - ASW 13
    ma 26-nov. 19:00regulierVUC VR2 - Oosterheem VR1
    wo 28-nov. 18:00oefenwedstrijdOosterheem JO12-2 - Sparta av JO11-1
    wo 28-nov. 18:40oefenwedstrijdOosterheem JO12-1 - Sparta av JO11-1
    do 29-nov. 20:30regulierRKDEO 5 - Oosterheem-1 zaal
    do 29-nov. 18:00oefenwedstrijdOosterheem JO9-1 - RKDEO JO9-3
    za 01-dec. 15:00regulierVredenburch 1 - Oosterheem-1 zat
    za 01-dec. 12:00regulierOosterheem-2 zat - Duindorp sv 2
    za 01-dec. 12:00regulierOosterheem 3 - Wassenaar, s.v. 2
    za 01-dec. 13:45regulierBVCB 6 - Oosterheem 4
    za 01-dec. 11:00regulierSEV 5 - Oosterheem 5
    za 01-dec. 15:45regulierRohda '76 7 - Oosterheem 6
    za 01-dec. 13:00regulierSEV 9 - Oosterheem-7
    za 01-dec. 14:30regulierLYRA 13 - Oosterheem-8
    za 01-dec. 11:00regulierForum Sport JO17-5 - Oosterheem JO17-1
    za 01-dec. 10:00regulierOosterheem JO15-1 - DSO JO15-5
    za 01-dec. 10:30regulierOosterheem JO14-1 - SVH JO14-1
    za 01-dec. 09:00regulierOosterheem JO13-1 - Graaf W II VAC JO13-5
    za 01-dec. 08:30regulierWilhelmus JO12-4 - Oosterheem JO12-1
    za 01-dec. 09:00regulierWippolder JO12-2 - Oosterheem JO12-2
    za 01-dec. 08:30regulierTOGB JO11-1 - Oosterheem JO11-1
    za 01-dec. 08:30regulierOosterheem JO11-2 - Wassenaar, s.v. JO11-1
    za 01-dec. 10:00regulierWIK JO11-1 - Oosterheem JO11-3
    za 01-dec. 08:30regulierOosterheem JO10-1 - DHL JO10-4
    za 01-dec. 08:30regulierLeonidas JO9-1 - Oosterheem JO9-1
    za 01-dec. 09:30regulierMeerburg JO9-6 - Oosterheem JO9-2
    za 01-dec. 08:30regulierOosterheem JO8-1 - Zoetermeer, fc JO8-4
    za 01-dec. 10:45regulierFC Oegstgeest JO8-4 - Oosterheem JO8-2
    za 01-dec. 09:00regulierVUC JO7-1 - Oosterheem JO7-1
    zo 02-dec. 10:00regulierTaurus 4 - Oosterheem-1 zon
    zo 02-dec. 12:00regulierWIK 6 - Oosterheem-2 zon
    zo 02-dec. 10:30regulierASC VE1 - Oosterheem VE1