• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende 2 weken, meer zien zie tabblad Programma of de teampagina.

    DatumTeamCompetitiesoortWedstrijdDetails
    zo 20-okt. 14:30Oosterheem-3 zonbekerOosterheem-3 zon - RKAVV 4
    wo 23-okt. 18:00Oosterheem JO13-1bekerOosterheem JO13-1 - RKDEO JO13-2
    za 26-okt. 09:00Oosterheem JO17-1regulierHVV JO17-4 - Oosterheem JO17-1
    za 26-okt. 09:30Oosterheem JO13-3regulierOosterheem JO13-3 - Berkel JO13-2
    za 26-okt. 09:45Oosterheem JO13-1regulierScheveningen JO13-1 - Oosterheem JO13-1
    za 26-okt. 11:00Oosterheem JO15-1regulierOosterheem JO15-1 - DSVP JO15-3
    za 26-okt. 11:00Oosterheem-7 zatregulierOosterheem-7 zat - Rijnvogels, fc 8
    za 26-okt. 12:00Oosterheem-2 zatregulierQuick Steps 2 - Oosterheem-2 zat
    za 26-okt. 12:30Oosterheem-5 zatregulierOosterheem-5 zat - Nootdorp 4
    za 26-okt. 13:00Oosterheem 3regulierDSO 7 - Oosterheem 3
    za 26-okt. 13:15Oosterheem-8 zatregulierSVC'08 10 - Oosterheem-8 zat
    za 26-okt. 14:30Oosterheem 4regulierBSC '68 6 - Oosterheem 4
    za 26-okt. 14:30Oosterheem-1 zatregulierGDA 1 - Oosterheem-1 zat
    zo 27-okt. 10:00Oosterheem-2 zonregulierRKAVV 4 - Oosterheem-2 zon
    zo 27-okt. 11:00Oosterheem Veteranen zonregulierSemper Altius VE1 - Oosterheem Veteranen zon
    zo 27-okt. 12:15Oosterheem-3 zonregulierRKDEO 12 - Oosterheem-3 zon
    zo 27-okt. 14:00Oosterheem-1 zonregulierRKDEO 5 - Oosterheem-1 zon
    ma 28-okt. 19:00Oosterheem-1 zaalregulierOosterheem-1 zaal - Multicult 6
    ma 28-okt. 21:00Oosterheem-2 zaalregulierOosterheem-2 zaal - RVC '33 1
    wo 30-okt. 18:30Oosterheem JO13-3bekerDWO JO13-4 - Oosterheem JO13-3
    wo 30-okt. 21:00Oosterheem-3 zaalregulierBax-Zeefdrukkerij 1 - Oosterheem-3 zaal
    vr 01-nov. 20:00Oosterheem VR18+1regulierOosterheem VR18+1 - Zoetermeer, fc VR18+1
    vr 01-nov. 21:00Oosterheem VR18+1regulierFC Oegstgeest VR18+1 - Oosterheem VR18+1
    vr 01-nov. 22:00Oosterheem VR18+1regulierOosterheem VR18+1 - Teylingen VR18+1
    za 02-nov. 09:00Oosterheem JO17-1regulierOosterheem JO17-1 - Concordia JO17-7
    za 02-nov. 10:00Oosterheem 4regulierOosterheem 4 - DSO 9
    za 02-nov. 11:00Oosterheem 3regulierOosterheem 3 - Voorschoten`97 6
    za 02-nov. 11:00Oosterheem JO15-1regulierBerkel JO15-2 - Oosterheem JO15-1
    za 02-nov. 11:00Oosterheem JO13-2regulierStompwijk'92 JO13-1 - Oosterheem JO13-2
    za 02-nov. 11:15Oosterheem JO13-3regulierDWO JO13-3 - Oosterheem JO13-3
    za 02-nov. 12:00Oosterheem-2 zatregulierOosterheem-2 zat - Zoetermeer, fc 2
    za 02-nov. 12:45Oosterheem-8 zatregulierOosterheem-8 zat - Soccer Boys 9
    za 02-nov. 13:00Oosterheem-5 zatregulierDSO 11 - Oosterheem-5 zat
    za 02-nov. 14:30Oosterheem 6regulierOosterheem 6 - Oliveo 3
    za 02-nov. 14:30Oosterheem-1 zatregulierOosterheem-1 zat - Vredenburch 1
    za 02-nov. 15:30Oosterheem-7 zatregulierRCL 11 - Oosterheem-7 zat
    za 02-nov. 15:35Oosterheem JO19-1regulierDHL JO19-3 - Oosterheem JO19-1
    zo 03-nov. 11:00Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - DWO 2
    zo 03-nov. 12:00Oosterheem Veteranen zonregulierOosterheem Veteranen zon - Wanica Star VE1
    zo 03-nov. 13:00Oosterheem-3 zonregulierOosterheem-3 zon - RKAVV 5
    zo 03-nov. 14:00Oosterheem-1 zonregulierOosterheem-1 zon - HVV 6