• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende 2 weken

    DatumTeamCompetitiesoortWedstrijdDetails
    ma 18-mrt. 21:00Oosterheem-2 zaalregulierBinnenstad 2 - Oosterheem-2 zaal
    za 23-mrt. 08:30Oosterheem JO10-2regulierOosterheem JO10-2 - Meerburg JO10-6G
    za 23-mrt. 08:30Oosterheem JO9-1regulierOosterheem JO9-1 - DWO JO9-2
    za 23-mrt. 08:45Oosterheem JO8-1regulierVELO JO8-4 - Oosterheem JO8-1
    za 23-mrt. 09:30Oosterheem JO14-1regulierTOGB JO14-1 - Oosterheem JO14-1
    za 23-mrt. 09:45Oosterheem JO12-1regulierOosterheem JO12-1 - Forum Sport JO12-3
    za 23-mrt. 09:45Oosterheem JO9-2regulierOosterheem JO9-2 - FC Oudewater JO9-4
    za 23-mrt. 09:45Oosterheem JO13-1regulierOosterheem JO13-1 - WVC JO13-2
    za 23-mrt. 10:15Oosterheem JO10-1regulierVUC JO10-3 - Oosterheem JO10-1
    za 23-mrt. 10:15Oosterheem JO7-1regulierVUC JO7-1 - Oosterheem JO7-1
    za 23-mrt. 10:30Oosterheem JO12-2regulierZestienhoven JO12-4 - Oosterheem JO12-2
    za 23-mrt. 11:00Oosterheem JO11-1regulierOosterheem JO11-1 - Rijnvogels, fc JO11-1
    za 23-mrt. 11:00Oosterheem JO11-2regulierWilhelmus JO11-5 - Oosterheem JO11-2
    za 23-mrt. 11:45Oosterheem-8regulierKMD 6 - Oosterheem-8
    za 23-mrt. 12:00Oosterheem-2 zatregulierOosterheem-2 zat - DUNO 2
    za 23-mrt. 12:00Oosterheem JO17-1regulierBernardus JO17-1 - Oosterheem JO17-1
    za 23-mrt. 12:30Oosterheem 3regulierOosterheem 3 - Laakkwartier 2
    za 23-mrt. 14:30Oosterheem 6regulierOosterheem 6 - ARC 15
    za 23-mrt. 14:30Oosterheem-1 zatregulierOosterheem-1 zat - Semper Altius 1
    za 23-mrt. 16:00Oosterheem-7regulierRKDEO 1 ZA - Oosterheem-7
    za 23-mrt. 16:15Oosterheem 5regulierVoorschoten`97 8 - Oosterheem 5
    za 23-mrt. 17:15Oosterheem 4regulierTOGB 2 - Oosterheem 4
    zo 24-mrt. 10:30Oosterheem-1 zonregulierOosterheem-1 zon - Wippolder 4
    zo 24-mrt. 12:15Oosterheem Veteranen zonregulierOosterheem Veteranen zon - ODB VE2
    zo 24-mrt. 14:00Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - Stompwijk'92 4
    ma 25-mrt. 20:00Oosterheem VR1regulierOosterheem VR1 - Lugdunum VR3
    ma 25-mrt. 22:00Oosterheem-1 zaalregulierOosterheem-1 zaal - Wateringse Veld Kranenburg 3
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO9-2regulierBSC '68 JO9-3 - Oosterheem JO9-2
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO7-1regulierDWO JO7-1 - Oosterheem JO7-1
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO12-1regulierHBS JO12-4 - Oosterheem JO12-1
    za 30-mrt. 09:30Oosterheem JO8-1regulierOosterheem JO8-1 - Wilhelmus JO8-5
    za 30-mrt. 09:30Oosterheem JO10-1regulierOosterheem JO10-1 - Wassenaar, s.v. JO10-3
    za 30-mrt. 10:15Oosterheem JO9-1bekerDOSR JO9-1 - Oosterheem JO9-1
    za 30-mrt. 10:30Oosterheem-7regulierOosterheem-7 - Berkel 8
    za 30-mrt. 11:00Oosterheem JO11-2bekerOosterheem JO11-2 - HVV Hercules Den Haag JO11-2
    za 30-mrt. 11:15Oosterheem JO10-2regulierValken'68 JO10-4 - Oosterheem JO10-2
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem 3regulierOosterheem 3 - KSD-Marine 2
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem 4regulierBSC '68 5 - Oosterheem 4
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem JO15-1bekerHaastrecht JO15-2 - Oosterheem JO15-1
    za 30-mrt. 12:45Oosterheem 5regulierDWO 7 - Oosterheem 5
    za 30-mrt. 14:30Oosterheem 6regulierOosterheem 6 - FC Oudewater 8
    za 30-mrt. 14:30Oosterheem-8regulierDie Haghe 10 - Oosterheem-8
    zo 31-mrt. 12:15Oosterheem Veteranen zonregulierOosterheem Veteranen zon - Haagse Hout VE1
    zo 31-mrt. 14:15Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - RKAVV 5
    ma 01-apr. 19:00Oosterheem-2 zaalregulierOosterheem-2 zaal - ASW 10
    ma 01-apr. 20:00Oosterheem VR1regulierSEP VR1 - Oosterheem VR1