• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende 2 weken

    DatumTeamCompetitiesoortWedstrijdDetails
    ma 25-mrt. 20:00Oosterheem VR1regulierOosterheem VR1 - Lugdunum VR3
    ma 25-mrt. 22:00Oosterheem-1 zaalregulierOosterheem-1 zaal - Wateringse Veld Kranenburg 3
    wo 27-mrt. 20:00Oosterheem 3regulierOosterheem 3 - Laakkwartier 2
    do 28-mrt. 18:30Oosterheem JO14-1oefenwedstrijdOosterheem JO14-1 - SVV Schiedam JO14-1
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO8-1regulierOosterheem JO8-1 - Den Hoorn JO8-2
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO9-2regulierBSC '68 JO9-3 - Oosterheem JO9-2
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO7-1regulierDWO JO7-1 - Oosterheem JO7-1
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO12-1regulierHBS JO12-4 - Oosterheem JO12-1
    za 30-mrt. 08:45Oosterheem JO13-1regulierTeylingen JO13-2 - Oosterheem JO13-1
    za 30-mrt. 09:30Oosterheem JO10-1regulierOosterheem JO10-1 - Wassenaar, s.v. JO10-3
    za 30-mrt. 10:15Oosterheem JO9-1bekerDOSR JO9-1 - Oosterheem JO9-1
    za 30-mrt. 10:30Oosterheem-7regulierOosterheem-7 - Berkel 8
    za 30-mrt. 11:00Oosterheem JO11-2bekerOosterheem JO11-2 - HVV Hercules Den Haag JO11-2
    za 30-mrt. 11:15Oosterheem JO10-2regulierValken'68 JO10-4 - Oosterheem JO10-2
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem 3regulierOosterheem 3 - KSD-Marine 2
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem 4regulierBSC '68 5 - Oosterheem 4
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem JO15-1bekerHaastrecht JO15-2 - Oosterheem JO15-1
    za 30-mrt. 12:45Oosterheem 5regulierDWO 7 - Oosterheem 5
    za 30-mrt. 14:30Oosterheem 6regulierOosterheem 6 - FC Oudewater 8
    za 30-mrt. 14:30Oosterheem-8regulierDie Haghe 10 - Oosterheem-8
    zo 31-mrt. 12:15Oosterheem Veteranen zonregulierOosterheem Veteranen zon - Haagse Hout VE1
    zo 31-mrt. 14:15Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - RKAVV 5
    ma 01-apr. 19:00Oosterheem-2 zaalregulierOosterheem-2 zaal - ASW 10
    ma 01-apr. 20:00Oosterheem VR1regulierSEP VR1 - Oosterheem VR1
    do 04-apr. 18:30Oosterheem JO11-1regulierOosterheem JO11-1 - Voorschoten`97 JO11-1
    do 04-apr. 19:00Oosterheem-1 zaalregulierRKAVV 6 - Oosterheem-1 zaal
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO12-2regulierOosterheem JO12-2 - DSO JO12-5
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO9-1regulierOosterheem JO9-1 - VOC JO9-3
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO8-1regulierOosterheem JO8-1 - GDA JO8-1
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO15-1regulierDen Hoorn JO15-2 - Oosterheem JO15-1
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO7-1regulierSVC'08 JO7-2 - Oosterheem JO7-1
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO12-1regulierRKDEO JO12-3 - Oosterheem JO12-1
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO10-2regulierDoCoS JO10-5 - Oosterheem JO10-2
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO9-2regulierTer Leede JO9-4G - Oosterheem JO9-2
    za 06-apr. 09:00Oosterheem JO11-2regulierHaagse Hout JO11-1 - Oosterheem JO11-2
    za 06-apr. 10:00Oosterheem JO17-1regulierOosterheem JO17-1 - DSO JO17-5
    za 06-apr. 10:00Oosterheem JO10-1regulierNootdorp JO10-5 - Oosterheem JO10-1
    za 06-apr. 10:30Oosterheem JO13-1regulierOosterheem JO13-1 - Graaf W II VAC JO13-5
    za 06-apr. 11:00Oosterheem-2 zatregulierDuindorp sv 2 - Oosterheem-2 zat
    za 06-apr. 11:15Oosterheem JO14-1regulierZoetermeer, fc JO14-2 - Oosterheem JO14-1
    za 06-apr. 12:00Oosterheem-7regulierOosterheem-7 - SEV 9
    za 06-apr. 12:00Oosterheem 4regulierOosterheem 4 - BVCB 6
    za 06-apr. 14:00Oosterheem-8regulierOosterheem-8 - LYRA 13
    za 06-apr. 14:00Oosterheem 5regulierOosterheem 5 - SEV 5
    za 06-apr. 14:30Oosterheem 6regulierSoccer Boys 8 - Oosterheem 6
    za 06-apr. 15:00Oosterheem-1 zatregulierWassenaar, s.v. 1 - Oosterheem-1 zat
    zo 07-apr. 10:30Oosterheem-1 zonregulierOosterheem-1 zon - DWO 2
    zo 07-apr. 12:15Oosterheem Veteranen zonregulierOosterheem Veteranen zon - ASC VE1
    zo 07-apr. 14:00Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - WIK 6