• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende weken

    DatumTeamCompetitiesoortWedstrijdDetails
    za 24-aug. 15:00Oosterheem-1 zatOefenwedstrijdBSC'68 - Oosterheem-1 zat
    za 31-aug. 08:30Oosterheem JO13-2bekerOosterheem JO13-2 - DSO JO13-6
    za 31-aug. 08:30Oosterheem JO9-1regulierOosterheem JO9-1 - VOC JO9-1
    za 31-aug. 08:30Oosterheem JO15-1bekerFC Oegstgeest JO15-3 - Oosterheem JO15-1
    za 31-aug. 09:20Oosterheem JO13-1bekerOosterheem JO13-1 - Soccer Boys JO13-2
    za 31-aug. 09:45Oosterheem JO13-3bekerOosterheem JO13-3 - DSO JO13-7
    za 31-aug. 10:00Oosterheem, JO9-2GregulierFull Speed, JO9-3G - Oosterheem, JO9-2G
    za 31-aug. 10:30Oosterheem JO10-1regulierRKDEO JO10-8 - Oosterheem JO10-1
    za 31-aug. 10:35Oosterheem 4bekerOosterheem 4 - DSO 8
    za 31-aug. 11:00Oosterheem JO19-1bekerOosterheem JO19-1 - BSC '68 JO19-2
    za 31-aug. 12:20Oosterheem-2 zatbekerOosterheem-2 zat - Floreant 2
    za 31-aug. 12:35Oosterheem-7 zatbekerBSC '68 8 - Oosterheem-7 zat
    za 31-aug. 12:45Oosterheem 3bekerOosterheem 3 - Zoetermeer, fc 3
    za 31-aug. 13:00Oosterheem 6bekerSEV 8 - Oosterheem 6
    za 31-aug. 14:30Oosterheem-1 zatbekerOosterheem-1 zat - Hazerswoudse Boys 1
    za 31-aug. 14:30Oosterheem-5 zatbekerOosterheem-5 zat - DSO 10
    za 31-aug. 16:15Oosterheem-8 zatbekerOosterheem-8 zat - Soccer Boys 8
    za 31-aug. 16:15Oosterheem JO17-1bekerDWO JO17-2 - Oosterheem JO17-1
    zo 01-sep. 10:00Oosterheem Veteranen zonbekerAlexandria'66 VE1 - Oosterheem Veteranen zon
    zo 01-sep. 11:00Oosterheem-2 zonbekerDSO 2 - Oosterheem-2 zon
    zo 01-sep. 11:00Oosterheem-1 zonbekerDSO 1 - Oosterheem-1 zon
    zo 01-sep. 11:00Oosterheem 3bekerRKDEO 9 - Oosterheem 3
    ma 02-sep. 19:00Oosterheem 3bekerSevenstars 3 - Oosterheem 3
    ma 02-sep. 20:00Oosterheem-1 zaalbekerSevenstars 1 - Oosterheem-1 zaal
    ma 02-sep. 22:00Oosterheem-2 zaalbekerMazzel Stars 8 - Oosterheem-2 zaal
    za 07-sep. 08:30Oosterheem, JO9-2GregulierOosterheem, JO9-2G - dvv Delft JO9-1
    za 07-sep. 08:30Oosterheem JO10-1regulierOosterheem JO10-1 - HVV JO10-5
    za 07-sep. 08:30Oosterheem JO9-1regulierZoetermeer, fc JO9-1 - Oosterheem JO9-1
    za 07-sep. 08:30Oosterheem JO13-1bekerDSO JO13-4 - Oosterheem JO13-1
    za 07-sep. 08:30Oosterheem JO13-2bekerBSC '68 JO13-3 - Oosterheem JO13-2
    za 07-sep. 10:30Oosterheem JO15-1bekerOosterheem JO15-1 - Teylingen JO15-2
    za 07-sep. 10:30Oosterheem JO17-1bekerOosterheem JO17-1 - RKAVV JO17-3
    za 07-sep. 11:00Oosterheem JO13-3bekerStompwijk'92 JO13-1 - Oosterheem JO13-3
    za 07-sep. 12:00Oosterheem-7 zatbekerOosterheem-7 zat - Floreant 7
    za 07-sep. 12:00Oosterheem-2 zatbekerKoudekerk 2 - Oosterheem-2 zat
    za 07-sep. 12:00Oosterheem-8 zatbekerHazerswoudse Boys 5 - Oosterheem-8 zat
    za 07-sep. 12:30Oosterheem 3bekerBSC '68 6 - Oosterheem 3
    za 07-sep. 14:30Oosterheem 6bekerOosterheem 6 - Wilhelmus 5
    za 07-sep. 14:30Oosterheem-1 zatbekerBodegraven 1 - Oosterheem-1 zat
    za 07-sep. 14:30Oosterheem JO19-1bekerStompwijk'92 JO19-1 - Oosterheem JO19-1
    za 07-sep. 15:45Oosterheem-5 zatbekerZoetermeer, fc 4 - Oosterheem-5 zat
    za 07-sep. 16:45Oosterheem 4bekerOliveo 2 - Oosterheem 4
    zo 08-sep. 11:00Oosterheem-2 zonbekerOosterheem-2 zon - DWO 1
    zo 08-sep. 12:00Oosterheem Veteranen zonbekerOosterheem Veteranen zon - TAC'90 VE2
    zo 08-sep. 13:00Oosterheem-1 zonbekerOosterheem-1 zon - Sporting Leiden 2
    zo 08-sep. 14:00Oosterheem 3bekerOosterheem 3 - DWO 2
    ma 09-sep. 20:00Oosterheem 3regulierOosterheem 3 - Sporting Leiden 2
    ma 09-sep. 21:00Oosterheem-1 zaalregulierZwarte Pijl 4 - Oosterheem-1 zaal
    wo 11-sep. 22:00Oosterheem-2 zaalregulierRohda '76 1 - Oosterheem-2 zaal
    za 14-sep. 08:30Oosterheem JO9-1regulierOosterheem JO9-1 - Soccer Boys JO9-1
    za 14-sep. 08:30Oosterheem, JO9-2GregulierDSVP, JO9-6M - Oosterheem, JO9-2G
    za 14-sep. 09:00Oosterheem JO13-1bekerOosterheem JO13-1 - Zoetermeer, fc JO13-2
    za 14-sep. 09:30Oosterheem JO13-2bekerOosterheem JO13-2 - DWO JO13-4
    za 14-sep. 10:00Oosterheem JO10-1regulierNootdorp JO10-4 - Oosterheem JO10-1
    za 14-sep. 10:00Oosterheem JO13-3bekerDWO JO13-5 - Oosterheem JO13-3
    za 14-sep. 10:30Oosterheem JO17-1bekerOosterheem JO17-1 - Stompwijk'92 JO17-2
    za 14-sep. 10:45Oosterheem JO15-1bekerOosterheem JO15-1 - DWO JO15-5
    za 14-sep. 12:10Oosterheem 4bekerOosterheem 4 - DWO 8
    za 14-sep. 12:15Oosterheem JO19-1bekerOosterheem JO19-1 - SJZ JO19-2
    za 14-sep. 13:00Oosterheem-7 zatbekerDSO 13 - Oosterheem-7 zat
    za 14-sep. 14:00Oosterheem 3bekerOosterheem 3 - DSO 6
    za 14-sep. 14:00Oosterheem-8 zatbekerOosterheem-8 zat - Rohda '76 7
    za 14-sep. 14:30Oosterheem-1 zatbekerMoerkapelle 1 - Oosterheem-1 zat
    za 14-sep. 15:00Oosterheem-2 zatbekerDSVP 3 - Oosterheem-2 zat
    za 14-sep. 15:45Oosterheem 6bekerOosterheem 6 - SVC'08 9
    za 14-sep. 15:45Oosterheem-5 zatbekerOosterheem-5 zat - Moerkapelle 4
    zo 15-sep. 11:00Oosterheem-2 zonbekerOosterheem-2 zon - Zoetermeer, fc 5
    zo 15-sep. 13:00Oosterheem-1 zonbekerOosterheem-1 zon - BMT 5
    zo 15-sep. 14:00Oosterheem 3bekerOosterheem 3 - Stompwijk'92 4
    ma 16-sep. 20:00Oosterheem-1 zaalregulierOosterheem-1 zaal - Ster, De 1
    ma 16-sep. 21:00Oosterheem-2 zaalregulierOosterheem-2 zaal - ESTO 3
    ma 16-sep. 22:00Oosterheem 3regulierLugdunum 10 - Oosterheem 3
    za 21-sep. 08:30Oosterheem, JO9-2GregulierOosterheem, JO9-2G - Vitesse Delft JO9-3
    za 21-sep. 08:30Oosterheem JO10-1regulierOosterheem JO10-1 - Wilhelmus JO10-8
    za 21-sep. 09:30Oosterheem JO13-3regulierOosterheem JO13-3 - DWO JO13-6
    za 21-sep. 09:30Oosterheem JO13-2regulierOosterheem JO13-2 - Soccer Boys JO13-3
    za 21-sep. 09:30Oosterheem JO13-1regulierZoetermeer, fc JO13-2 - Oosterheem JO13-1
    za 21-sep. 09:45Oosterheem JO9-1regulierTOGB JO9-1 - Oosterheem JO9-1
    za 21-sep. 10:45Oosterheem JO17-1regulierOosterheem JO17-1 - Oliveo JO17-4
    za 21-sep. 11:00Oosterheem-7 zatregulierOosterheem-7 zat - VVSB 8
    za 21-sep. 11:15Oosterheem JO15-1regulierDWO JO15-5 - Oosterheem JO15-1
    za 21-sep. 12:00Oosterheem JO19-1regulierWassenaar, s.v. JO19-3 - Oosterheem JO19-1
    za 21-sep. 12:30Oosterheem-2 zatregulierVoorschoten`97 4 - Oosterheem-2 zat
    za 21-sep. 13:00Oosterheem-8 zatregulierOosterheem-8 zat - Wassenaar, s.v. 3
    za 21-sep. 13:00Oosterheem-5 zatregulierOosterheem-5 zat - Sporting Leiden 4
    za 21-sep. 14:15Oosterheem 4regulierARC 10 - Oosterheem 4
    za 21-sep. 14:45Oosterheem 6regulierOosterheem 6 - Scheveningen 5
    za 21-sep. 15:00Oosterheem-1 zatregulierHaagse Hout 1 - Oosterheem-1 zat
    za 21-sep. 16:15Oosterheem 3regulierFC Oegstgeest 7 - Oosterheem 3
    zo 22-sep. 11:00Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - Wippolder 5
    zo 22-sep. 13:00Oosterheem-1 zonregulierOosterheem-1 zon - HDV 1
    zo 22-sep. 14:00Oosterheem 3regulierOosterheem 3 - Concordia 5
    ma 23-sep. 19:00Oosterheem-2 zaalregulierOosterheem-2 zaal - Binnenstad 2
    ma 23-sep. 20:00Oosterheem-1 zaalregulierOosterheem-1 zaal - RKAVV 3
    wo 25-sep. 22:00Oosterheem 3regulierESTO 2 - Oosterheem 3
    za 28-sep. 08:30Oosterheem JO9-1regulierOosterheem JO9-1 - Berkel JO9-1
    za 28-sep. 08:30Oosterheem, JO9-2GregulierZoetermeer, fc JO9-4 - Oosterheem, JO9-2G
    za 28-sep. 09:00Oosterheem JO13-3regulierSEV JO13-1 - Oosterheem JO13-3
    za 28-sep. 09:30Oosterheem JO15-1regulierOosterheem JO15-1 - TOGB JO15-4
    za 28-sep. 09:30Oosterheem JO13-1regulierOosterheem JO13-1 - Oliveo JO13-1