• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende 2 weken, meer zien zie tabblad Programma of de teampagina.

    DatumTeamCompetitiesoortWedstrijdDetails
    zo 20-sep. 11:00Oosterheem-3 zonregulierOosterheem-3 zon - RKAVV 4
    zo 20-sep. 11:00Oosterheem 4regulierFootball Factory 5 - Oosterheem 4
    zo 20-sep. 13:00Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - HVV 5
    ma 21-sep. 20:00Oosterheem-1 zaalregulierZVV Den Haag 11 - Oosterheem-1 zaal
    ma 21-sep. 22:00Oosterheem-3 zaalregulierOosterheem-3 zaal - Forum Sport 2
    za 26-sep. 08:30Oosterheem JO10-2regulierOosterheem JO10-2 - DWO JO10-3
    za 26-sep. 08:30Oosterheem JO11-2regulierOosterheem JO11-2 - Groeneweg JO11-5
    za 26-sep. 08:30Oosterheem JO12-1regulierOosterheem JO12-1 - DSVP JO12-4
    za 26-sep. 08:30Oosterheem JO12-2regulierNootdorp JO12-4 - Oosterheem JO12-2
    za 26-sep. 08:45Oosterheem JO9-1regulierSoccer Boys JO9-4 - Oosterheem JO9-1
    za 26-sep. 09:00Oosterheem JO13-1regulierOliveo JO13-2 - Oosterheem JO13-1
    za 26-sep. 09:45Oosterheem JO13-2regulierOosterheem JO13-2 - DSVP MO13-2
    za 26-sep. 10:05Oosterheem JO14-1regulierOosterheem JO14-1 - Wilhelmus JO14-3
    za 26-sep. 11:00Oosterheem JO11-1regulierWilhelmus JO11-1 - Oosterheem JO11-1
    za 26-sep. 11:15Oosterheem JO16-1regulierOosterheem JO16-1 - Wilhelmus JO16-5
    za 26-sep. 12:00Oosterheem-2 zatregulierOosterheem-2 zat - Sportclub Monster 4
    za 26-sep. 13:00Oosterheem 4regulierOosterheem 4 - DVC 4
    za 26-sep. 13:00Oosterheem 6regulierDSO 13 - Oosterheem 6
    za 26-sep. 13:00Oosterheem JO18-1regulierFC Lisse JO18-2 - Oosterheem JO18-1
    za 26-sep. 13:45Oosterheem 3regulierWilhelmus 2 - Oosterheem 3
    za 26-sep. 14:30Oosterheem-1 zatregulierOosterheem-1 zat - VV Haastrecht
    za 26-sep. 15:30Oosterheem-5 zatregulierKagia 5 - Oosterheem-5 zat
    zo 27-sep. 10:00Oosterheem-3 zonregulierWippolder 6 - Oosterheem-3 zon
    zo 27-sep. 11:00Oosterheem 4regulierOosterheem 4 - Foreholte 8
    zo 27-sep. 12:00Oosterheem-2 zonregulierFootball Factory 2 - Oosterheem-2 zon
    zo 27-sep. 13:00Oosterheem 35+1regulierOosterheem 35+1 - Graaf W II VAC 35+1
    ma 28-sep. 19:00Oosterheem-1 zaalregulierOosterheem-1 zaal - Zwarte Pijl 3
    ma 28-sep. 19:00Oosterheem-3 zaalregulierADIO 3 - Oosterheem-3 zaal
    ma 28-sep. 20:00Oosterheem-2 zaalregulierOosterheem-2 zaal - GZV Watergras 10
    di 29-sep. 20:00Oosterheem-1 zatregulierBergambacht - Oosterheem-1 zat
    za 03-okt. 08:30Oosterheem JO9-1regulierOosterheem JO9-1 - Moerkapelle JO9-1
    za 03-okt. 08:30Oosterheem JO10-1regulierOosterheem JO10-1 - RKAVV JO10-2
    za 03-okt. 08:30Oosterheem JO11-2regulierOosterheem JO11-2 - BVCB JO11-5
    za 03-okt. 08:30Oosterheem JO12-2regulierOosterheem JO12-2 - RKDEO JO12-5
    za 03-okt. 08:30Oosterheem JO10-2regulierDSO JO10-6 - Oosterheem JO10-2
    za 03-okt. 09:45Oosterheem JO13-1regulierOosterheem JO13-1 - SVC'08 JO13-2
    za 03-okt. 10:00Oosterheem JO14-1regulierOosterheem JO14-1 - Wippolder JO14-2
    za 03-okt. 11:00Oosterheem 3regulierSEV 5 - Oosterheem 3
    za 03-okt. 11:15Oosterheem JO13-2regulierOosterheem JO13-2 - Full Speed JO13-1
    za 03-okt. 11:30Oosterheem JO16-1regulierOosterheem JO16-1 - DSO JO16-3
    za 03-okt. 12:30Oosterheem-2 zatregulierHVC'10 3 - Oosterheem-2 zat
    za 03-okt. 13:15Oosterheem-5 zatregulierOosterheem-5 zat - Rohda '76 9
    za 03-okt. 13:45Oosterheem JO12-1regulierDen Hoorn JO12-6 - Oosterheem JO12-1
    za 03-okt. 14:30Oosterheem-1 zatregulierSPV '81 - Oosterheem-1 zat
    za 03-okt. 14:30Oosterheem 4regulierKoudekerk 6 - Oosterheem 4
    zo 04-okt. 10:00Oosterheem 35+1regulierHaagse Hout 35+1 - Oosterheem 35+1
    zo 04-okt. 11:00Oosterheem-3 zonregulierOosterheem-3 zon - Lugdunum 4
    zo 04-okt. 13:00Oosterheem-2 zonregulierOosterheem-2 zon - DOSR 4
  • De Boer - Maatwerk in interieur
  • Wedstrijdverslagen

    1 van pagina 9

  • sim only maandelijks opzegbaar
  • sim only maandelijks opzegbaar