• Welkom bij sv Oosterheem

  de gezelligste voetbalvereniging
  van Zoetermeer
  sv Oosterheem:
  Een leven lang voetballen!
 • Adem Dogan volgende aanwinst SV Oosterheem
  12 mei 2020 Beheerder
 • Adem Dogan is de volgende aanwinst van SV Oosterheem. Met de komst van de routinier, die overkomt van TAC90 zondag, heeft SV Oosterheem wederom een ervaren speler binnen gehaald die voor de selectie met name op verdedigend gebied een prima aanwinst is.

  Met de komst van Adem Dogan en de eerdere aanwinsten krijgt de selectie van SV Oosterheem steeds meer vorm voor het nieuwe seizoen. Trainer Ger Fens is dan ook uiterst tevreden met de komst van deze karaktervoetballer en reageert enthousiast: ‘uit ervaring kan ik zeggen dat zijn instelling en wedstrijdmentaliteit fantastisch zijn. Ook zal zijn ervaring een belangrijke rol gaan spelen in het verder ontwikkelen van de eigen jeugd van SV Oosterheem welke door zal stromen, iets waar SV Oosterheem grote waarde aan hecht.’