• Welkom bij sv Oosterheem

  de gezelligste voetbalvereniging
  van Zoetermeer
  sv Oosterheem:
  Een leven lang voetballen!
 • Contributie betalen met Zoetermeerpas
  16 jan 2020 Beheerder
 • Ook in 2020 is het mogelijk om de contributie te betalen met de Zoetermeerpas. In het verleden kon dit door bonnen in te leveren. Vanaf dit jaar wordt het saldo afgeschreven van het pasje zelf. Als u de contributie op deze manier wilt betalen én u beschikt over een Zoetermeerpas, dan kunt u één van de volgende personen benaderen:

  Philip Bras (penningmeester) > mail naar penningmeester@svoosterheem.nl voor het maken van een afspraak

  Fred van Dokkum (technisch coördinator)

  Jörg van Capelleveen (voorzitter jeugd)

  Zij beschikken over de app waarmee de Zoetermeerpas gescand kan worden.

  Beschikt u nog niet over een Zoetermeerpas en wilt u bekijken of u in aanmerking komt dan verwijzen wij u door naar de site van de gemeente: www.zoetermeerpas.nl Hier kunt u alle informatie terugvinden.