• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Oosterheem 1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 apr. 15:00Wassenaar, s.v. 1 - Oosterheem 1Sportpark Kerkehout
    13 apr. 14:30Oosterheem 1 - Haagse Hout 1Sportpark Buytenpark Zoetermeer
    20 apr. 14:30Oosterheem 1 - Vredenburch 1Sportpark Buytenpark Zoetermeer
    11 mei. 14:30KSD-Marine 1 - Oosterheem 1Sportpark Militaire Sportterreinen
    25 mei. 14:30DVC 1 - Oosterheem 1Sportpark DVC
  • Uitslagen oefenwedstrijden

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    24 maartOosterheem-2 zon - Stompwijk'92 42 - 0regulier
    24 maartOosterheem Veteranen zon - ODB VE25 - 0regulier
    24 maartOosterheem-1 zon - Wippolder 410 - 2regulier
    23 maartTOGB 2 - Oosterheem 45 - 4regulier
    23 maartVoorschoten`97 8 - Oosterheem 50 - 0regulier
    23 maartRKDEO 1 ZA - Oosterheem-79 - 1regulier
    23 maartOosterheem-1 zat - Semper Altius 12 - 2regulier
    23 maartOosterheem-2 zat - DUNO 27 - 3regulier
    23 maartKMD 6 - Oosterheem-80 - 5regulier
    18 maartBinnenstad 2 - Oosterheem-2 zaal2 - 3regulier
    17 maartWilhelmus VE1 - Oosterheem Veteranen zon5 - 3regulier
    17 maartDHL 3 - Oosterheem-1 zon4 - 2regulier
    16 maartTOGB 1 - Oosterheem-1 zat9 - 1regulier
    16 maartOosterheem 5 - Haagse Hout 33 - 1regulier
    16 maartOosterheem 4 - Zoetermeer, fc 36 - 0regulier
    13 maartdvv Delft VR2 - Oosterheem VR13 - 2regulier
    13 maartdvv Delft VR2 - Oosterheem VR13 - 0regulier
    11 maartForum Sport 1 - Oosterheem-1 zaal4 - 5regulier
    11 maartOosterheem-2 zaal - Rohda '76 43 - 1regulier
    10 maartOosterheem-2 zon - Graaf W II VAC 51 - 1regulier
  • Poulestanden Oosterheem 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ariston'80 11816119798849
    2SEV 118131468244440
    3Zoetermeer, fc 118114366283837
    4TOGB 118112554272735
    5Laakkwartier 119102752411132
    6Semper Altius 119102745341132
    7Oliveo 11893658233530
    8Vredenburch 11893657243330
    9Haagse Hout 11974849391025
    10KSD-Marine 11761103248-1619
    11Oosterheem-1 zat1933132874-4612
    12Wassenaar, s.v. 119101813149-1363
    13DVC 118001815114-990

    Poulestanden Oosterheem 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Floreant 1330011299
    2BSC '68 1320111296
    3Moerkapelle 1310235-23
    4Oosterheem-1 zat3003016-160
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    Brandwijk, Erwin vanTeamspelerVerdediger
    Viegen, Jasper vanTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Dokkum, Fred vanTechnische stafTrainer/coach
    Foekema, AlbertOverige stafTeammanager
    Foekema, AlbertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Wedstrijdverslagen