• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Oosterheem 1 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen oefenwedstrijden

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    26 mei.DHL VE1 - Oosterheem Veteranen zon1 - 5regulier
    26 mei.TOGB 9 - Oosterheem-2 zon5 - 6regulier
    25 mei.Oosterheem-8 zat - RAS 43 - 0regulier
    25 mei.DVC 1 - Oosterheem-1 zat5 - 2regulier
    25 mei.Oosterheem-5 zat - Forum Sport 62 - 0regulier
    25 mei.Oosterheem-7 zat - Scheveningen 61 - 3regulier
    25 mei.RKAVV 2 - Oosterheem 33 - 0regulier
    25 mei.Voorschoten`97 4 - Oosterheem-2 zat3 - 1regulier
    25 mei.Oosterheem 4 - Capelle 52 - 0regulier
    22 mei.Oosterheem 3 - DSO 101 - 6regulier
    22 mei.DSO 15 - Oosterheem 60 - 3regulier
    19 mei.Oosterheem-2 zon - DoCoS 33 - 3regulier
    19 mei.Oosterheem Veteranen zon - VUC VE24 - 0regulier
    19 mei.Oosterheem-1 zon - Oliveo 50 - 6regulier
    18 mei.Oosterheem 6 - BSC '68 98 - 0regulier
    18 mei.Die Haghe 8 - Oosterheem-7 zat6 - 0regulier
    18 mei.VUC 2 - Oosterheem-8 zat4 - 2regulier
    18 mei.VUC 1 - Oosterheem-5 zat7 - 5regulier
    15 mei.Oosterheem-2 zat - Die Haghe 35 - 4regulier
    12 mei.Taurus 5 - Oosterheem-2 zon4 - 4regulier
  • Poulestanden Oosterheem 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ariston'80 12422111381911967
    2SEV 124162689345550
    3TOGB 124153670393148
    4Vredenburch 124143791325945
    5Semper Altius 124132957401741
    6Zoetermeer, fc 124124874591540
    7Oliveo 124114969353437
    8Haagse Hout 124114968541437
    9Laakkwartier 124113106458636
    10KSD-Marine 12491144967-1828
    11Oosterheem-1 zat2443173992-5315
    12DVC 124202230129-996
    13Wassenaar, s.v. 124102317197-1803

    Poulestanden Oosterheem 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Floreant 1330011299
    2BSC '68 1320111296
    3Moerkapelle 1310235-23
    4Oosterheem-1 zat3003016-160
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspelerDoelverdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    Brandwijk, Erwin vanTeamspelerVerdediger
    Viegen, Jasper vanTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Dokkum, Fred vanTechnische stafTrainer/coach
    Foekema, AlbertOverige stafTeammanager
    Foekema, AlbertTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Wedstrijdverslagen