• SVO-1 zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Viegen, Jasper vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oosterheem 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sevenstars 11100131123
    2Oosterheem-1 zaal1001113-120

    Poulestanden Oosterheem 1 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKAVV 3191522115536247
    2ZVV Den Haag 12191513113852846
    3Westlandia 2181413111644743
    4Stanga 320132590801041
    5ZVV Den Haag 10191117125804534
    6Wilhelmus 12181129897125
    7Oosterheem-1 zaal21811299115-1625
    8FC Westland 51980119088224
    9Zwarte Pijl 419801183107-2424
    10Tutor 5187298198-1723
    11PGS/VOGEL 2216114100130-3019
    12VCS 118401485116-3112
    13Multicult 620301774151-779
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brandwijk, Erwin vanTeamspeler
    Broek, Roderick van denTeamspeler
    Hoeven, Tim Van derTeamspeler
    Jansen, StanTeamspeler
    Over, RicardoTeamspeler
    Prins, RickTeamspeler
    Santen, Arjen vanTeamspeler
    Viegen, Jasper vanTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Oosterheem 1

    1214 Mannen Zaal recreatie

    4,71

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,48

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,19

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd