• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • SVO-2 zat

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    4 apr. AFGELASTregulierOosterheem 2 - Vitesse Delft 3
    18 apr. AFGELASTregulierNootdorp 3 - Oosterheem 2
    9 mei. AFGELASTregulierDSVP 2 - Oosterheem 2
    16 mei. AFGELASTregulierOosterheem 2 - Quick Steps 2
  • Poule indeling

    Bekijk de stand voor de poule-indeling
  • Poule programma

    ThuisteamUitteamDetails
    Oosterheem 2Vitesse Delft 3
    Nootdorp 3Oosterheem 2
    DSVP 2Oosterheem 2
    Oosterheem 2Quick Steps 2
    FC Zoetermeer 2Oosterheem 2
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oosterheem 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSVP 214102244172732
    2Werve, Te 213100350262430
    3Scheveningen 31382347272026
    4Vitesse Delft 31373329171224
    5Quick Steps 21270538271121
    6VELO 4146262227-520
    7Voorschoten`97 4146172434-1019
    8SEV 2145362826218
    9FC Zoetermeer 2143382046-2612
    10Oosterheem-2 zat1320111542-276
    11Nootdorp 31420121745-286

    Poulestanden Oosterheem 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSVP 332109457
    2Floreant 231208265
    3Koudekerk 231118624
    4Oosterheem-2 zat3003316-130
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Alon, Michaël
    Bernaerts, René
    Bolleboom, Marko
    Gordeau, Martijn
    Helder, Patrick
    Henning, Boy
    Huis, Andrew
    Huis, Joey
    Kluin, Justin
    Reijden, Rene van der
    Rensch, Gerbert
    Spaan, Joey
    Tilburg, Bert
    Treebusch, Ailko
  • Team indeling

    NaamFunctie
    Bruyn, Kenny deTeammanager
    Tilburg, BertTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Oosterheem 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    1,15

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,46

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd