• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • SVO-3 zon

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Strijker, WilcoOverige stafTeammanager
    Uilenhoed, EdwinOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdDetails
    22 nov. 11:30regulierWippolder 5 - Oosterheem 3
    29 nov. 10:30regulierOosterheem 3 - TOGB 8
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Oosterheem-3 zon - HDV 6
    18 okt.Oosterheem-3 zon - Lugdunum 4
  • Poulestanden Oosterheem 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosterheem-3 zon3300237169
    2RKDEO 10311116884
    3Floreant 231119724
    4DSO 43003228-260

    Poulestanden Oosterheem 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oosterheem-3 zon3300226169
    2DSO 343012210129
    3Wippolder 532107437
    4RKAVV 44202171526
    5Lugdunum 421107614
    6TOGB 83111121114
    7FC Zoetermeer 4411278-14
    8RKDEO 921016603
    9Stompwijk'92 4210134-13
    10HDV 6200248-40
    11DWO 22002411-70
    12Wippolder 63003224-220
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abassi, NasroTeamspeler
    Blom, GinoTeamspeler
    Boukema, RemiTeamspeler
    Camijn, JordiTeamspeler
    Egging, ErikTeamspeler
    Jagt, Sidney van derTeamspeler
    Janssen, EdwinTeamspeler
    Krams, BarryTeamspeler
    Meijer, Donny deTeamspeler
    Ramsteijn, KoenTeamspeler
    Sa, RonnieTeamspeler
    Spierdijk, MaxTeamspeler
    Stokker, Jordi van derTeamspeler
    Stoter, RicardoTeamspeler
    Strijker, WilcoTeamspeler
    Uilenhoed, EdwinTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wippolder 5

    VS

    Oosterheem 3

    22 november 202011:30 uur
    Sportpark Pauwmolen veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oosterheem 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    7,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd