• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende weken thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortVeldKk ThuisKk UitDetails
    ma 09-nov. AFGELASTOosterheem-1 zaalWoubrugge 1regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 09-nov. AFGELASTOosterheem-2 zaalGZV Watergras 8regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 16-nov. 19:00Oosterheem-3 zaalMazzel Stars 7regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    za 21-nov. 10:30Oosterheem JO18-1Quick Boys JO18-2regulierveld 1
    za 21-nov. 11:00Oosterheem 3BSC '68 6regulierveld 2
    za 21-nov. 12:15Oosterheem-2 zatPGS/VOGEL 2regulierveld 1
    za 21-nov. 13:00Oosterheem 4SEV 6regulierveld 2
    za 21-nov. 14:30Oosterheem-1 zatStolwijkregulierveld 1
    zo 22-nov. 12:30Oosterheem 35+1RKAVV 35+1regulierveld 1
    zo 22-nov. 13:15Oosterheem-2 zonDoCoS 2regulierveld 2
    ma 23-nov. 19:00Oosterheem-1 zaalSevenstars 2regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    za 28-nov. 08:30Oosterheem JO14-1Graaf W II VAC JO14-3regulierveld 1
    za 28-nov. 09:30Oosterheem JO13-1Forum Sport JO13-2regulierveld 2
    za 28-nov. 09:55Oosterheem JO13-2Oliveo JO13-5regulierveld 1
    za 28-nov. 10:45Oosterheem JO16-1Forum Sport JO16-3regulierveld 2
    za 28-nov. 13:00Oosterheem 6RVC Celeritas 3regulierveld 1
    za 28-nov. 13:00Oosterheem-5 zatWoubrugge 4regulierveld 2
    zo 29-nov. 10:30Oosterheem-3 zonTOGB 8regulierveld 1
    zo 29-nov. 11:30Oosterheem 4Foreholte 6regulierveld 2
    ma 30-nov. 20:00Oosterheem-2 zaalsv Zuid West DH 2regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    za 05-dec. 08:30Oosterheem JO14-1SV Leidschenveen JO14-2regulierveld 1
    za 05-dec. 09:30Oosterheem JO13-2RKDEO JO13-5regulierveld 2
    za 05-dec. 10:30Oosterheem JO18-1RAS JO18-2regulierveld 1
    za 05-dec. 13:00Oosterheem-5 zatAlphia 8regulierveld 1
    za 05-dec. 13:00Oosterheem 6Scheveningen 7regulierveld 2
    zo 06-dec. 12:30Oosterheem 35+1MSV '71 35+1regulierveld 1
    zo 06-dec. 13:15Oosterheem-2 zonWVC 3regulierveld 2
    ma 07-dec. 19:00Oosterheem-3 zaalADIO 3regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    za 12-dec. 09:30Oosterheem JO13-1DVC JO13-1regulierveld 1
    za 12-dec. 10:30Oosterheem JO16-1Graaf W II VAC JO16-3regulierveld 2
    za 12-dec. 11:00Oosterheem 3VUC 2regulierveld 1
    za 12-dec. 12:05Oosterheem-2 zatVELO 5regulierveld 2
    za 12-dec. 13:50Oosterheem 4DSVP 6regulierveld 2
    za 12-dec. 14:30Oosterheem-1 zatMoerkapelleregulierveld 1
    zo 13-dec. 10:30Oosterheem-3 zonDWO 2regulierveld 1
    zo 13-dec. 11:30Oosterheem 4ASC 3regulierveld 2
  • Programma komende weken uit.

    WedstrijddatumTeamCompetitiesoortKlassepouleWedstrijdAccommodatieDetails
    ma 02-nov. AFGELASTOosterheem-1 zaalregulier3e klasse 1Stompwijk'92 3 - Oosterheem-1 zaalMeerhorst (Stompwijk)
    vr 06-nov. AFGELASTOosterheem-2 zaalregulier5e klasse 2Mazzel Stars 5 - Oosterheem-2 zaalVeur, de (Zoetermeer)
    vr 13-nov. 20:00Oosterheem-3 zaalregulier5e klasse 9Stanga 9 - Oosterheem-3 zaalLeidschenveen (Den Haag)
    za 14-nov. 14:30Oosterheem-2 zatregulier4e klasse 10FC 's-Gravenzande 7 - Oosterheem-2 zatJuliana Sportpark
    za 14-nov. 14:30Oosterheem 4regulier7e klasse 14Koudekerk 6 - Oosterheem 4Sportpark Gruttolaan
    za 14-nov. 08:30Oosterheem JO13-1regulier2e klasse 2DSVP JO13-2 - Oosterheem JO13-1Sportpark De Groene Wijdte
    vr 20-nov. 19:00Oosterheem-1 zaalregulier3e klasse 1Meiteam, zvv 1 - Oosterheem-1 zaal5 Meihal (Leiden)
    vr 20-nov. 20:00Oosterheem-2 zaalregulier5e klasse 2DONK 1 - Oosterheem-2 zaalMammoet (Gouda)
    za 21-nov. 12:00Oosterheem-5 zatregulier8e klasse 16Aarlanderveen 3 - Oosterheem-5 zatSportpark Polderpark
    za 21-nov. 14:15Oosterheem 6regulier8e klasse 17Wassenaar, s.v. 2 - Oosterheem 6Sportpark Kerkehout
    za 21-nov. 13:00Oosterheem JO16-1regulier3e klasse 03RKDEO JO16-2 - Oosterheem JO16-1Sportpark Centrum
    za 21-nov. 10:10Oosterheem JO14-1regulier4e klasse 03Concordia JO14-3 - Oosterheem JO14-1Sportpark Concordia
    za 21-nov. 08:30Oosterheem JO13-1regulier2e klasse 2DSO JO13-4 - Oosterheem JO13-1Sportpark Bentwoud
    za 21-nov. 08:30Oosterheem JO13-2regulier4e klasse 05Den Hoorn JO13-3 - Oosterheem JO13-2Sportpark Den Hoorn
    zo 22-nov. 11:30Oosterheem-3 zonregulier6e klasse 13Wippolder 5 - Oosterheem-3 zonSportpark Pauwmolen
    zo 22-nov. 12:15Oosterheem 4regulier5e klasse 01Sporting Leiden 3 - Oosterheem 4Sportpark Morsch 2
    za 28-nov. 14:30Oosterheem-1 zatregulier4e klasse CCabauw - Oosterheem-1 zatSportpark Cabauw
    za 28-nov. 12:00Oosterheem-2 zatregulier4e klasse 10MSV '71 3 - Oosterheem-2 zatSportpark MSV'71
    za 28-nov. 13:00Oosterheem 3regulier6e klasse 15Haagse Hout 4 - Oosterheem 3Sportpark Vlamenburg
    za 28-nov. 12:30Oosterheem 4regulier7e klasse 14DSO 12 - Oosterheem 4Sportpark Bentwoud
    za 28-nov. 16:15Oosterheem JO18-1regulier2e klasse 02UVS JO18-1 - Oosterheem JO18-1Sportpark Kikkerpolder
    zo 29-nov. 14:00Oosterheem-2 zonregulier4e klasse 01Foreholte 5 - Oosterheem-2 zonSportpark Elsgeest
    zo 29-nov. 12:00Oosterheem 35+1regulier2e klasse 10VUC 35+1 - Oosterheem 35+1Sportpark VUC
  • TOTAL Club Voetbalactie

    Bezorg onze club
    meer inkomsten

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagCompetitienaamCompetitiesoortDetails
    9 nov.Oosterheem-2 zaal - GZV Watergras 81214 Mannen Zaal recreatieregulier
    9 nov.Oosterheem-1 zaal - Woubrugge 11214 Mannen Zaal recreatieregulier
    8 nov.Oosterheem 35+1 - Kethel Spaland, vv 35+20592 Mannen 35+ Zondagregulier
    8 nov.Oosterheem 4 - SJC 30519 Mannen Zondag reserveregulier
    8 nov.KDO sv 3 - Oosterheem-2 zon0519 Mannen Zondag reserveregulier
    8 nov.DSO 3 - Oosterheem-3 zon0519 Mannen Zondag reserveregulier
    7 nov.RAS JO18-2 - Oosterheem JO18-10223 Onder 18 competitie (najaar)regulier
    7 nov.Honselersdijk 5 - Oosterheem-2 zat0214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    7 nov.GSV - Oosterheem-1 zat0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)regulier
    7 nov.BSC '68 7 - Oosterheem 40214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    7 nov.Oosterheem-5 zat - SPV '81 30214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    7 nov.Oosterheem 6 - RKAVV 80214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    7 nov.DSO 11 - Oosterheem 30214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    7 nov.Meerburg JO13-3G - Oosterheem JO13-10255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    7 nov.Oosterheem JO16-1 - FC Zoetermeer JO16-20233 Onder 16 competitie (najaar)regulier
    7 nov.Oosterheem JO13-2 - FC Zoetermeer JO13-50255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    7 nov.Oosterheem JO14-1 - Nootdorp JO14-30243 Onder 14 competitie (najaar)regulier
    6 nov.Mazzel Stars 5 - Oosterheem-2 zaal1214 Mannen Zaal recreatieregulier
    2 nov.Stompwijk'92 3 - Oosterheem-1 zaal1214 Mannen Zaal recreatieregulier
    1 nov.Oosterheem-2 zon - Sporting Leiden 20519 Mannen Zondag reserveregulier
    1 nov.Ouwe Schoen 3 - Oosterheem 40519 Mannen Zondag reserveregulier
    1 nov.Oosterheem-3 zon - RKDEO 90519 Mannen Zondag reserveregulier
    1 nov.ASC 35+3 - Oosterheem 35+10592 Mannen 35+ Zondagregulier
    31 okt.ARC 19 - Oosterheem-5 zat0214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    31 okt.RKAVV 7 - Oosterheem 60214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    31 okt.Oosterheem-1 zat - ASW0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)regulier
    31 okt.Oosterheem 4 - DWO 100214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    31 okt.WIK JO18-1 - Oosterheem JO18-10223 Onder 18 competitie (najaar)regulier
    31 okt.Oosterheem-2 zat - Naaldwijk 40214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    31 okt.SV Leidschenveen JO16-3 - Oosterheem JO16-10233 Onder 16 competitie (najaar)regulier
    31 okt.Oosterheem 3 - DWO 90214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    31 okt.DVC JO14-1 - Oosterheem JO14-10243 Onder 14 competitie (najaar)regulier
    31 okt.Oosterheem JO13-1 - HVV JO13-30255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    31 okt.Forum Sport JO13-3 - Oosterheem JO13-20255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    29 okt.RKAVV 3 - Oosterheem-1 zaal1214 Mannen Zaal recreatieregulier
    29 okt.RKDEO 5 - Oosterheem-3 zaal1214 Mannen Zaal recreatieregulier
    26 okt.Margriet 7 - Oosterheem-2 zaal1214 Mannen Zaal recreatieregulier
    25 okt.Oosterheem 4 - MMO 20519 Mannen Zondag reserveregulier
    25 okt.Bernardus 2 - Oosterheem-2 zon0519 Mannen Zondag reserveregulier
    25 okt.Oosterheem-3 zon - HDV 60519 Mannen Zondag reserveregulier
    25 okt.Wilhelmus 35+1 - Oosterheem 35+10592 Mannen 35+ Zondagregulier
    24 okt.Moordrecht - Oosterheem-1 zat0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)regulier
    24 okt.Nootdorp 6 - Oosterheem 40214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    24 okt.Sporting Leiden 6 - Oosterheem 30214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    24 okt.Oosterheem-5 zat - FC Oudewater 80214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    24 okt.Oosterheem 6 - Honselersdijk 110214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    24 okt.Oosterheem JO16-1 - Nootdorp JO16-20233 Onder 16 competitie (najaar)regulier
    24 okt.Oosterheem JO18-1 - UVS JO18-10223 Onder 18 competitie (najaar)regulier
    24 okt.Oosterheem JO13-2 - SEP JO13-30255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    24 okt.Oosterheem JO14-1 - Oliveo JO14-10243 Onder 14 competitie (najaar)regulier
    24 okt.Oosterheem JO13-1 - DWO JO13-20255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    23 okt.GZV Watergras 11 - Oosterheem-2 zaal1214 Mannen Zaal recreatieregulier
    19 okt.ASW 7 - Oosterheem-2 zaalB6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e rondebeker
    18 okt.Oosterheem-3 zon - Lugdunum 40519 Mannen Zondag reserveregulier
    17 okt.Oosterheem-1 zat - Floreant0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)regulier
    17 okt.KMD 5 - Oosterheem 40214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    17 okt.RKDEO 4 - Oosterheem 6B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    17 okt.FC Lisse JO18-2 - Oosterheem JO18-10223 Onder 18 competitie (najaar)regulier
    17 okt.Westlandia 5 - Oosterheem-2 zat0214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    17 okt.Oosterheem JO16-1 - RCL JO16-2B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poulebeker
    17 okt.Oliveo JO13-2 - Oosterheem JO13-10255 Onder 13 competitie (najaar)regulier