• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende weken thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortVeldKk ThuisKk UitDetails
    ma 25-mrt. 20:00Oosterheem VR1Lugdunum VR3regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 25-mrt. 22:00Oosterheem-1 zaalWateringse Veld Kranenburg 3regulierVeur, de veld 1
    wo 27-mrt. 20:00Oosterheem 3Laakkwartier 2regulierveld 284
    do 28-mrt. 18:30Oosterheem JO14-1SVV Schiedam JO14-1oefenwedstrijdveld 2--
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO8-1Den Hoorn JO8-2regulier veld 1
    za 30-mrt. 09:30Oosterheem JO10-1Wassenaar, s.v. JO10-3regulierveld 283
    za 30-mrt. 10:30Oosterheem-7Berkel 8regulier veld 1
    za 30-mrt. 11:00Oosterheem JO11-2HVV Hercules Den Haag JO11-2bekerveld 2
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem 3KSD-Marine 2regulierveld 2
    za 30-mrt. 14:30Oosterheem 6FC Oudewater 8regulierveld 2
    zo 31-mrt. 12:15Oosterheem Veteranen zonHaagse Hout VE1regulierveld 2
    zo 31-mrt. 14:15Oosterheem-2 zonRKAVV 5regulierveld 2
    ma 01-apr. 19:00Oosterheem-2 zaalASW 10regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    do 04-apr. 18:30Oosterheem JO11-1Voorschoten`97 JO11-1regulierveld 2
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO12-2DSO JO12-5regulier veld 1
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO9-1VOC JO9-3regulierveld 2
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO8-1GDA JO8-1regulierVeld 3
    za 06-apr. 10:00Oosterheem JO17-1DSO JO17-5regulier veld 1
    za 06-apr. 10:30Oosterheem JO13-1Graaf W II VAC JO13-5regulierveld 2
    za 06-apr. 12:00Oosterheem-7SEV 9regulier veld 1
    za 06-apr. 12:00Oosterheem 4BVCB 6regulierveld 2
    za 06-apr. 14:00Oosterheem-8LYRA 13regulier veld 1
    za 06-apr. 14:00Oosterheem 5SEV 5regulierveld 2
    zo 07-apr. 10:30Oosterheem-1 zonDWO 2regulierveld 2
    zo 07-apr. 12:15Oosterheem Veteranen zonASC VE1regulierveld 2
    zo 07-apr. 14:00Oosterheem-2 zonWIK 6regulierveld 2
    ma 08-apr. 19:00Oosterheem-1 zaalMazzel Stars 4regulierVeur, de veld 1
    za 13-apr. 08:30Oosterheem JO12-1Graaf W II VAC JO12-4regulier veld 1
    za 13-apr. 08:30Oosterheem JO7-1DWO JO7-1regulier veld 1
    za 13-apr. 08:30Oosterheem JO9-2Moerkapelle JO9-1regulierVeld 3
  • Programma komende weken uit.

    WedstrijddatumTeamCompetitiesoortKlassepouleWedstrijdAccommodatieDetails
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem 4regulier5e klasse 11BSC '68 5 - Oosterheem 4Sportpark Ons Nieuwe Erf
    za 30-mrt. 12:45Oosterheem 5regulier6e klasse 04DWO 7 - Oosterheem 5Sportpark DWO
    za 30-mrt. 14:30Oosterheem-8regulier8e klasse 08Die Haghe 10 - Oosterheem-8Sportpark Ockenburgh
    za 30-mrt. 12:30Oosterheem JO15-1bekerGroep 4 1/8 FINALEHaastrecht JO15-2 - Oosterheem JO15-1Sportpark Wilgenoord
    za 30-mrt. 08:45Oosterheem JO13-1regulier8e klasse 2Teylingen JO13-2 - Oosterheem JO13-1Sportpark Roodemolen
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO12-1regulier3e klasse 2HBS JO12-4 - Oosterheem JO12-1Sportpark Craeyenhout
    za 30-mrt. 11:15Oosterheem JO10-2regulier5e klasse 5Valken'68 JO10-4 - Oosterheem JO10-2Sportpark 't Duyfrak
    za 30-mrt. 10:15Oosterheem JO9-1bekerGroep 2 1/4 Finale Beker W2 JO9 Gr 2DOSR JO9-1 - Oosterheem JO9-1Sportpark Alkemade Oost
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO9-2regulier5e klasse 02BSC '68 JO9-3 - Oosterheem JO9-2Sportpark Ons Nieuwe Erf
    za 30-mrt. 08:30Oosterheem JO7-1regulier1e klasse 13DWO JO7-1 - Oosterheem JO7-1Sportpark DWO
    ma 01-apr. 20:00Oosterheem VR1regulier2e klasse 1SEP VR1 - Oosterheem VR1Tanthof (Delft)
    do 04-apr. 19:00Oosterheem-1 zaalregulier5e klasse 06RKAVV 6 - Oosterheem-1 zaalKastelenring-hal (Leidschendam)
    za 06-apr. 15:00Oosterheem-1 zatregulier4e klasse CWassenaar, s.v. 1 - Oosterheem-1 zatSportpark Kerkehout
    za 06-apr. 11:00Oosterheem-2 zatregulier3e klasse CDuindorp sv 2 - Oosterheem-2 zatSportpark Duindorp
    za 06-apr. 14:30Oosterheem 6regulier8e klasse 15Soccer Boys 8 - Oosterheem 6Sportpark Merenveld
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO15-1regulier4e klasse 01Den Hoorn JO15-2 - Oosterheem JO15-1Sportpark Den Hoorn
    za 06-apr. 11:15Oosterheem JO14-1regulier2e klasse 2Zoetermeer, fc JO14-2 - Oosterheem JO14-1Sportpark FC Zoetermeer
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO12-1regulier3e klasse 2RKDEO JO12-3 - Oosterheem JO12-1Sportpark Centrum
    za 06-apr. 09:00Oosterheem JO11-2regulier3e klasse 8Haagse Hout JO11-1 - Oosterheem JO11-2Sportpark Vlamenburg
    za 06-apr. 10:00Oosterheem JO10-1regulier4e klasse 04Nootdorp JO10-5 - Oosterheem JO10-1Sportpark 's-Gravenhout
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO10-2regulier5e klasse 5DoCoS JO10-5 - Oosterheem JO10-2Sportpark Morskwartier
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO9-2regulier5e klasse 02Ter Leede JO9-4G - Oosterheem JO9-2Sportpark Roodemolen
    za 06-apr. 08:30Oosterheem JO7-1regulier1e klasse 13SVC'08 JO7-2 - Oosterheem JO7-1Sportpark Oostersportpark Wassenaar
    wo 10-apr. 22:00Oosterheem-2 zaalregulier5e klasse 07Margriet 6 - Oosterheem-2 zaalParkzoomhal (Nieuwerkerk ad IJssel)
    za 13-apr. 14:30Oosterheem 4regulier5e klasse 11Soccer Boys 6 - Oosterheem 4Sportpark Merenveld
    za 13-apr. 13:30Oosterheem 5regulier6e klasse 04Blauw-Zwart 6 - Oosterheem 5Sportpark Schulpwei
    za 13-apr. 13:00Oosterheem-7regulier8e klasse 07DSO 13 - Oosterheem-7Sportpark Bentwoud
    za 13-apr. 13:15Oosterheem-8regulier8e klasse 08SVC'08 9 - Oosterheem-8Sportpark Oostersportpark Wassenaar
    za 13-apr. 16:45Oosterheem JO17-1regulier4e klasse 03Concordia JO17-4 - Oosterheem JO17-1Sportpark Concordia
    za 13-apr. 09:00Oosterheem JO13-1regulier8e klasse 2Lugdunum JO13-1 - Oosterheem JO13-1Sportpark Kikkerpolder II
  • TOTAL Club Voetbalactie

    Bezorg onze club
    meer inkomsten

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagCompetitienaamCompetitiesoortDetails
    24 mrt.Oosterheem-2 zon - Stompwijk'92 42 - 00519 Mannen Zondag reserveregulier
    24 mrt.Oosterheem Veteranen zon - ODB VE25 - 00591 Veteranen Zondagregulier
    24 mrt.Oosterheem-1 zon - Wippolder 410 - 20519 Mannen Zondag reserveregulier
    23 mrt.TOGB 2 - Oosterheem 45 - 40214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    23 mrt.Voorschoten`97 8 - Oosterheem 50 - 00214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    23 mrt.RKDEO 1 ZA - Oosterheem-79 - 10214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    23 mrt.Oosterheem-1 zat - Semper Altius 12 - 20212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)regulier
    23 mrt.Oosterheem-2 zat - DUNO 27 - 30213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)regulier
    23 mrt.Bernardus JO17-1 - Oosterheem JO17-13 - 40237 Onder 17 competitie (voorjaar)regulier
    23 mrt.KMD 6 - Oosterheem-80 - 50214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    23 mrt.Oosterheem JO11-1 - Rijnvogels, fc JO11-12 - 00267 Onder 11 competitie (voorjaar)regulier
    23 mrt.Wilhelmus JO11-5 - Oosterheem JO11-23 - 10267 Onder 11 competitie (voorjaar)regulier
    23 mrt.Zestienhoven JO12-4 - Oosterheem JO12-22 - 80254 Onder 12 competitie (voorjaar)regulier
    23 mrt.Oosterheem JO12-1 - Forum Sport JO12-31 - 10254 Onder 12 competitie (voorjaar)regulier
    23 mrt.Oosterheem JO13-1 - WVC JO13-25 - 00257 Onder 13 competitie (voorjaar)regulier
    23 mrt.TOGB JO14-1 - Oosterheem JO14-17 - 20244 Onder 14 competitie (voorjaar)regulier
    18 mrt.Binnenstad 2 - Oosterheem-2 zaal2 - 31214 Mannen Zaal recreatieregulier
    17 mrt.Wilhelmus VE1 - Oosterheem Veteranen zon5 - 30591 Veteranen Zondagregulier
    17 mrt.DHL 3 - Oosterheem-1 zon4 - 20519 Mannen Zondag reserveregulier
    17 mrt.HVV JO12-4 - Oosterheem JO12-11 - 20254 Onder 12 competitie (voorjaar)regulier
    16 mrt.TOGB 1 - Oosterheem-1 zat9 - 10212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)regulier
    16 mrt.Oosterheem 5 - Haagse Hout 33 - 10214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    16 mrt.Oosterheem 4 - Zoetermeer, fc 36 - 00214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    16 mrt.Oosterheem JO14-1 - Graaf W II VAC JO14-23 - 50244 Onder 14 competitie (voorjaar)regulier
    16 mrt.Oosterheem JO12-2 - Zoetermeer, fc JO12-36 - 30254 Onder 12 competitie (voorjaar)regulier
    16 mrt.Katwijk JO11-2 - Oosterheem JO11-10 - 100267 Onder 11 competitie (voorjaar)regulier
    13 mrt.dvv Delft VR2 - Oosterheem VR13 - 21314 Vrouwen Zaal recreatieregulier
    13 mrt.dvv Delft VR2 - Oosterheem VR13 - 01314 Vrouwen Zaal recreatieregulier
    11 mrt.Forum Sport 1 - Oosterheem-1 zaal4 - 51214 Mannen Zaal recreatieregulier
    11 mrt.Oosterheem-2 zaal - Rohda '76 43 - 11214 Mannen Zaal recreatieregulier
  • Speeldagenkalender amateurvoetbal 2017/'18

    Klik hier im de speeldagenkalender te bekijken.

    • Tot en met 20 september 2018 kunnen poulewedstrijden van de bekercompetitie worden gespeeld

    • 1e klasse JO19, JO17 en JO15 spelen op schema 12 1??2 (kalender 2) en vallen onder de regels van de A categorie

    • Overige jeugdcompetitie spelen op schema 12 1??2 en vallen onder de regels van de B categorie

    • Van 19/20 januari tot en met 9/10 maart loopt de flexibele winterstop in de A categorie

    • Genoemde data zijn onder voorbehoud van afgelastingen, beslissingswedstrijden, calamiteiten e.d.