• Welkom bij sv Oosterheem

    de gezelligste voetbalvereniging
    van Zoetermeer
    sv Oosterheem:
    Een leven lang voetballen!
  • Programma komende weken thuis

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortVeldKk ThuisKk UitDetails
    ma 23-sep. 19:00Oosterheem-2 zaalBinnenstad 2regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 23-sep. 20:00Oosterheem-1 zaalRKAVV 3regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    di 24-sep. 18:00Oosterheem JO12-1DSVP JO12-4Mbeker veld 1
    za 28-sep. 08:30Oosterheem JO9-1Berkel JO9-1regulierVeld 3
    za 28-sep. 08:30Oosterheem JO13-1Oliveo JO13-1regulier veld 1
    za 28-sep. 09:00Oosterheem JO15-1TOGB JO15-4regulierveld 2
    za 28-sep. 09:30Oosterheem JO11-1Moerkapelle JO11-1bekerVeld 3
    za 28-sep. 10:00Oosterheem JO19-1HVV JO19-3regulier veld 1
    za 28-sep. 10:30Oosterheem 4Be Fair 5regulierveld 2
    za 28-sep. 10:45Oosterheem JO12-1TOGB JO12-3bekerVeld 3
    za 28-sep. 12:00Oosterheem-2 zatDSVP 2regulier veld 1
    za 28-sep. 12:30Oosterheem 3DWO 8regulierveld 2
    za 28-sep. 14:30Oosterheem-1 zatRVC Celeritas 1regulier veld 1
    ma 30-sep. 20:00Oosterheem-3 zaalSporting Leiden 3regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    vr 04-okt. 21:00Oosterheem VR18+1FC Oegstgeest VR18+1regulierveld 8 licht (Ter Leede)
    za 05-okt. 08:30Oosterheem JO9-1DSO JO9-1regulierveld 2
    za 05-okt. 08:30Oosterheem JO13-2svWassenaar JO13-2Gregulier veld 1
    za 05-okt. 08:30Oosterheem JO8-1TOGB JO8-5regulierveld 2
    za 05-okt. 09:30Oosterheem JO9-2GDSVP, JO9-7Mregulierveld 2
    za 05-okt. 09:30Oosterheem JO11-1Floreant JO11-2bekerveld 2
    za 05-okt. 10:00Oosterheem JO13-1Nootdorp JO13-2regulier veld 1
    za 05-okt. 10:45Oosterheem JO19-1DWO JO19-2regulierveld 2
    za 05-okt. 12:00Oosterheem-7 zatSVC'08 8regulier veld 1
    za 05-okt. 14:30Oosterheem-1 zatLaakkwartier 1regulier veld 1
    za 05-okt. 14:30Oosterheem 6Ariston'80 14regulierveld 2
    ma 07-okt. 19:00Oosterheem-2 zaalRVC '33 3regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 07-okt. 20:00Oosterheem-1 zaalzvv Den Haag 12regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    za 12-okt. 09:00Oosterheem JO10-1SV Leidschenveen JO10-5regulierveld 2
    za 12-okt. 09:00Oosterheem JO12-1Zoetermeer, fc JO12-2bekerveld 2
    za 12-okt. 09:00Oosterheem JO13-3RKAVV JO13-2regulier veld 1
    za 12-okt. 10:30Oosterheem JO15-1Stompwijk'92 JO15-1regulier veld 1
    za 12-okt. 10:30Oosterheem JO17-1DWO JO17-4regulierveld 2
    za 12-okt. 12:30Oosterheem 3Haagse Hout 2regulierveld 2
    za 12-okt. 12:30Oosterheem-8 zatSEV 8regulier veld 1
    zo 13-okt. 11:00Oosterheem-2 zonConcordia 4regulier veld 1
    zo 13-okt. 11:30Oosterheem Veteranen zonZwarte Pijl VE3regulierveld 2
    zo 13-okt. 13:00Oosterheem-1 zonQuick 7regulier veld 1
    zo 13-okt. 13:30Oosterheem-3 zonWippolder 4regulierveld 2
    ma 14-okt. 19:00Oosterheem-3 zaalSJZ 4regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    vr 18-okt. 21:00Oosterheem VR18+1Zoetermeer, fc VR18+1regulierVeld 1
    za 19-okt. 14:30Oosterheem-1 zatDVC 1regulier veld 1
    za 26-okt. 09:30Oosterheem JO13-2Hazerswoudse Boys JO13-3Gregulierveld 2
    za 26-okt. 09:30Oosterheem JO13-1Graaf W II VAC JO13-2regulier veld 1
    za 26-okt. 10:45Oosterheem JO19-1SVC'08 JO19-3regulierveld 2
    za 26-okt. 10:45Oosterheem JO15-1DSVP JO15-3regulier veld 1
    za 26-okt. 12:10Oosterheem-7 zatRijnvogels, fc 8regulier veld 1
    za 26-okt. 13:00Oosterheem-5 zatNootdorp 4regulierveld 2
    ma 28-okt. 19:00Oosterheem-1 zaalMulticult 6regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 28-okt. 20:00Oosterheem-2 zaalRVC '33 1regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    vr 01-nov. 20:00Oosterheem VR18+1Zoetermeer, fc VR18+1regulierVeld 3
    vr 01-nov. 22:00Oosterheem VR18+1Teylingen VR18+1regulierVeld 3
    za 02-nov. 08:30Oosterheem JO13-3Graaf W II VAC JO13-5regulier veld 1
    za 02-nov. 09:15Oosterheem JO17-1Concordia JO17-7regulierveld 2
    za 02-nov. 10:00Oosterheem 4DSO 9regulier veld 1
    za 02-nov. 11:00Oosterheem 3Voorschoten`97 6regulierveld 2
    za 02-nov. 12:00Oosterheem-2 zatZoetermeer, fc 2regulier veld 1
    za 02-nov. 12:45Oosterheem-8 zatSoccer Boys 9regulierveld 2
    za 02-nov. 14:30Oosterheem-1 zatVredenburch 1regulier veld 1
    za 02-nov. 14:30Oosterheem 6Oliveo 3regulierveld 2
    zo 03-nov. 11:00Oosterheem-2 zonDWO 2regulier veld 1
    zo 03-nov. 12:00Oosterheem Veteranen zonWanica Star VE1regulierveld 2
    zo 03-nov. 13:00Oosterheem-1 zonHVV 6regulier veld 1
    zo 03-nov. 14:00Oosterheem-3 zonRKAVV 5regulierveld 2
    za 09-nov. 09:30Oosterheem JO13-1SV Leidschenveen JO13-1regulier veld 1
    za 09-nov. 10:30Oosterheem JO15-1Groeneweg JO15-3regulierveld 2
    za 09-nov. 12:00Oosterheem-2 zatSEV 2regulier veld 1
    za 09-nov. 12:00Oosterheem JO19-1RKDEO JO19-5regulierveld 2
    za 09-nov. 14:00Oosterheem 4Hazerswoudse Boys 2regulier veld 1
    za 09-nov. 14:00Oosterheem 3BSC '68 4regulierveld 2
    ma 11-nov. 21:00Oosterheem 3ASW 11regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    za 16-nov. 09:30Oosterheem JO13-2ASW JO13-2regulier veld 1
    za 16-nov. 09:30Oosterheem JO13-3DSVP JO13-4Mregulierveld 2
    za 16-nov. 10:45Oosterheem JO17-1TOGB JO17-5regulierveld 2
    za 16-nov. 11:00Oosterheem-7 zatLeidsche Boys 1regulier veld 1
    za 16-nov. 13:00Oosterheem-8 zatOliveo 4regulier veld 1
    za 16-nov. 13:00Oosterheem-5 zatVUC 1regulierveld 2
    za 16-nov. 14:45Oosterheem 6FC 's-Gravenzande 17regulierveld 2
    zo 17-nov. 11:00Oosterheem-2 zonRKDEO 7regulier veld 1
    zo 17-nov. 13:00Oosterheem-1 zonBMT 4regulier veld 1
    zo 17-nov. 14:00Oosterheem-3 zonDen Hoorn 10regulierveld 2
    ma 18-nov. 19:00Oosterheem-2 zaalMazzel Stars 8regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 18-nov. 20:00Oosterheem-1 zaalWestlandia 2regulierOosterpoort, sporthal veld 1
    ma 18-nov. 21:00Oosterheem-3 zaalLugdunum 11regulierOosterpoort, sporthal veld 1
  • Programma komende weken uit.

    WedstrijddatumTeamCompetitiesoortKlassepouleWedstrijdAccommodatieDetails
    wo 25-sep. 22:00Oosterheem-3 zaalregulier5e klasse 01ESTO 2 - Oosterheem-3 zaalSporthoeve (Bodegraven)
    za 28-sep. 13:30Oosterheem-5 zatregulier6e klasse 04SVC'08 7 - Oosterheem-5 zatSportpark Oostersportpark Wassenaar
    za 28-sep. 14:30Oosterheem 6regulier8e klasse 11Die Haghe 8 - Oosterheem 6Sportpark Ockenburgh
    za 28-sep. 14:00Oosterheem-7 zatregulier8e klasse 04Sporting Leiden 11 - Oosterheem-7 zatSportpark Morsch 2
    za 28-sep. 11:00Oosterheem JO13-2regulier4e klasse 08TOGB JO13-5 - Oosterheem JO13-2Sportpark Het Hoge Land TOGB
    za 28-sep. 09:45Oosterheem JO13-3regulier4e klasse 20SEV JO13-2 - Oosterheem JO13-3Sportpark Kastelenring
    za 28-sep. 08:30Oosterheem JO10-1regulier4e klasse 14Forum Sport JO10-5 - Oosterheem JO10-1Sportpark 't Loo
    za 28-sep. 09:30Oosterheem JO9-2Gregulier7e klasse 07Zoetermeer, fc JO9-4 - Oosterheem JO9-2GSportpark FC Zoetermeer
    za 28-sep. 11:00Oosterheem JO8-1regulier4e klasse 17DSVP, JO8-4M - Oosterheem JO8-1Sportpark De Groene Wijdte
    zo 29-sep. 11:00Oosterheem-2 zonregulier6e klasse 09RKDEO 8 - Oosterheem-2 zonSportpark Centrum
    zo 29-sep. 12:00Oosterheem-3 zonregulier6e klasse 10Zoetermeer, fc 5 - Oosterheem-3 zonSportpark FC Zoetermeer
    zo 29-sep. 12:00Oosterheem Veteranen zonregulier2e klasse 2Kethel Spaland, vv VE1 - Oosterheem Veteranen zonSportpark Willem-Alexander
    ma 30-sep. 22:00Oosterheem-2 zaalregulier5e klasse 05ASW 14 - Oosterheem-2 zaalDreef (Waddinxveen)
    vr 04-okt. 20:00Oosterheem VR18+1regulier6e klasse 2Teylingen VR18+1 - Oosterheem VR18+1Sportpark Roodemolen
    vr 04-okt. 20:30Oosterheem VR18+1regulier6e klasse 2Zoetermeer, fc VR18+1 - Oosterheem VR18+1Sportpark Roodemolen
    za 05-okt. 13:00Oosterheem-2 zatregulier3e klasse CScheveningen 3 - Oosterheem-2 zatSportpark Houtrust
    za 05-okt. 13:00Oosterheem 3regulier5e klasse 03Blauw-Zwart 4 - Oosterheem 3Sportpark Schulpwei
    za 05-okt. 14:30Oosterheem 4regulier5e klasse 06Floreant 3 - Oosterheem 4Sportpark Floreant
    za 05-okt. 14:00Oosterheem-8 zatregulier8e klasse 09Ariston'80 17 - Oosterheem-8 zatSportpark TU - Delft
    za 05-okt. 11:15Oosterheem JO15-1regulier4e klasse 13Zoetermeer, fc JO15-3 - Oosterheem JO15-1Sportpark FC Zoetermeer
    za 05-okt. 08:30Oosterheem JO13-3regulier4e klasse 20DSO JO13-7 - Oosterheem JO13-3Sportpark Bentwoud
    za 05-okt. 08:45Oosterheem JO12-1bekerGroep 4 108Soccer Boys JO12-1 - Oosterheem JO12-1Sportpark Merenveld
    za 05-okt. 08:30Oosterheem JO10-1regulier4e klasse 14Graaf W II VAC JO10-6 - Oosterheem JO10-1Sportpark De Roggewoning
    zo 06-okt. 10:00Oosterheem-1 zonregulier4e klasse 2Erasmus 2 - Oosterheem-1 zonSportpark Erasmus
    zo 06-okt. 16:00Oosterheem-2 zonregulier6e klasse 09Taurus 5 - Oosterheem-2 zonSportpark TU - Delft
    zo 06-okt. 10:00Oosterheem-3 zonregulier6e klasse 10Taurus 7 - Oosterheem-3 zonSportpark TU - Delft
    zo 06-okt. 12:00Oosterheem Veteranen zonregulier2e klasse 2Naaldwijk VE1 - Oosterheem Veteranen zonSportpark De Hoge Bomen Naaldwijk
    wo 09-okt. 21:00Oosterheem-3 zaalregulier5e klasse 01ARC 2 - Oosterheem-3 zaalLimeshal (Alphen a/d Rijn)
    za 12-okt. 14:00Oosterheem-1 zatregulier4e klasse DGraaf W II VAC 1 - Oosterheem-1 zatSportpark De Roggewoning
    za 12-okt. 17:30Oosterheem-5 zatregulier6e klasse 04Concordia 2 - Oosterheem-5 zatSportpark Concordia
  • TOTAL Club Voetbalactie

    Bezorg onze club
    meer inkomsten

  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagCompetitienaamCompetitiesoortDetails
    22 sep.Oosterheem-1 zon - HDV 12 - 40519 Mannen Zondag reserveregulier
    22 sep.Oosterheem-3 zon - Concordia 56 - 30519 Mannen Zondag reserveregulier
    22 sep.Oosterheem-2 zon - Wippolder 53 - 20519 Mannen Zondag reserveregulier
    21 sep.Voorschoten`97 4 - Oosterheem-2 zat4 - 00213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)regulier
    21 sep.Haagse Hout 1 - Oosterheem-1 zat2 - 00212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat)regulier
    21 sep.Oosterheem 6 - Scheveningen 56 - 10214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    21 sep.ARC 10 - Oosterheem 45 - 20214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    21 sep.Oosterheem-8 zat - Wassenaar, s.v. 31 - 20214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    21 sep.Oosterheem-5 zat - Sporting Leiden 41 - 40214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    21 sep.DWO JO15-5 - Oosterheem JO15-16 - 30245 Onder 15 competitie (najaar)regulier
    21 sep.Zoetermeer, fc JO13-2 - Oosterheem JO13-11 - 20255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    21 sep.Oosterheem-7 zat - VVSB 83 - 90214 Mannen Zaterdag reserveregulier
    21 sep.Wassenaar, s.v. JO19-3 - Oosterheem JO19-11 - 20225 Onder 19 competitie (najaar)regulier
    21 sep.Oosterheem JO13-3 - DWO JO13-613 - 00255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    21 sep.Oosterheem JO13-2 - Soccer Boys JO13-313 - 20255 Onder 13 competitie (najaar)regulier
    21 sep.DWO JO11-2 - Oosterheem JO11-19 - 2B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poulebeker
    20 sep.Oosterheem VR18+1 - FC Oegstgeest VR18+10 - 2211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)regulier
    20 sep.Teylingen VR18+1 - Oosterheem VR18+10 - 2211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)regulier
    20 sep.Zoetermeer, fc VR18+1 - Oosterheem VR18+10 - 2211 Vrouwen Vrijdag 7x7 (najaar)regulier
    19 sep.BVCB JO12-2 - Oosterheem JO12-117 - 1B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poulebeker
    16 sep.Oosterheem-2 zaal - ESTO 36 - 61214 Mannen Zaal recreatieregulier
    16 sep.Oosterheem-1 zaal - Ster, De 15 - 71214 Mannen Zaal recreatieregulier
    16 sep.Lugdunum 10 - Oosterheem-3 zaal2 - 71214 Mannen Zaal recreatieregulier
    15 sep.Oosterheem-3 zon - Stompwijk'92 44 - 0B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    15 sep.Oosterheem-1 zon - BMT 57 - 6B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    15 sep.Oosterheem-2 zon - Zoetermeer, fc 54 - 5B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    14 sep.Oosterheem 6 - SVC'08 93 - 2B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    14 sep.DSVP 3 - Oosterheem-2 zat5 - 3B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    14 sep.Oosterheem-8 zat - Rohda '76 72 - 1B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    14 sep.Moerkapelle 1 - Oosterheem-1 zat4 - 0B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulebeker
    14 sep.Oosterheem-5 zat - Moerkapelle 42 - 10B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    14 sep.DSO 13 - Oosterheem-7 zat7 - 4B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    14 sep.Oosterheem JO19-1 - SJZ JO19-23 - 0B3200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 poulebeker
    14 sep.Berkel JO12-5 - Oosterheem JO12-110 - 0B9600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 12 poulebeker
    14 sep.Oosterheem 3 - DSO 61 - 6B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    14 sep.DWO JO13-5 - Oosterheem JO13-30 - 11B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poulebeker
    14 sep.Oosterheem JO17-1 - Stompwijk'92 JO17-24 - 1B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poulebeker
    14 sep.Oosterheem 4 - DWO 85 - 1B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulebeker
    14 sep.Oosterheem JO13-2 - DWO JO13-42 - 4B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poulebeker
    14 sep.Oosterheem JO11-1 - BSC '68 JO11-25 - 11B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poulebeker
    14 sep.Oosterheem JO13-1 - Zoetermeer, fc JO13-22 - 3B3800 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 poulebeker
    14 sep.Oosterheem JO15-1 - DWO JO15-57 - 3B3600 Zwaluwen jeugdbeker Onder 15 poulebeker
    11 sep.Rohda '76 1 - Oosterheem-2 zaal8 - 11214 Mannen Zaal recreatieregulier
    9 sep.Zwarte Pijl 4 - Oosterheem-1 zaal3 - 41214 Mannen Zaal recreatieregulier
    9 sep.Oosterheem-3 zaal - Sporting Leiden 21 - 01214 Mannen Zaal recreatieregulier
    9 sep.DWO JO17-2 - Oosterheem JO17-14 - 1B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poulebeker
    8 sep.Oosterheem-3 zon - DWO 210 - 0B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    8 sep.Oosterheem-1 zon - Sporting Leiden 24 - 5B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker
    8 sep.Oosterheem Veteranen zon - TAC'90 VE22 - 5B2200 Veteranen beker zondag poulebeker
    8 sep.Oosterheem-2 zon - DWO 18 - 3B1600 Mannen beker reserve zondag poulebeker